Дитячо-юнацька спортивна школа Липоводолинської селищної ради Сумської області

Описовий звіт ДЮСШ Липоводолинської селищної ради

1. Дитячо-юнацька спортивна школа Липоводолинської селищної ради – Сумська область, смт. Липова Долина, вул. Короленка – 3, тел. 5 – 26 – 65.
  2. Підпорядкований відділу освіти,молоді та спорту Липоводолинської селищної ради.
  3. Рік відкриття – 1985, без категорії.
  4. Статут затверджений 23.01.2020 р. рішенням третьої сесії сьомого скликання Липоводолинської селищної ради.
  5.  Директор школи – Сай Олексій Петрович, 1974 р.н., освіта – вища, фізкультурно-педагогічна,  стаж роботи 25 років.
  6. В ДЮСШ працює 6 тренерів-викладачів:  3 штатних і 3 сумісники. П’ять тренерів мають вищу освіту. Стрільба з лука – вакансія. Футбол – Сай О.П. –сумісник, освіта вища, ІІ категорія, стаж роботи 25 років. Щербак О.М. – основний, освіта вища, стаж роботи 13 років, Лиходід М.М. – сумісник, освіта вища.  Греко – римська боротьба – Васюта Д.С. – основний, навчається заочно в університеті А.С. Макаренка, Шевцов С. О. – сумісник, освіта вища. Легка атлетика – Самілик Л.А. – основний, освіта вища, стаж роботи 27 років.
  7. На даний час в ДЮСШ  відкрито 4 відділення з видів спорту,12 груп: стрільба з лука - вакансія; футбол – 3 тренери, 5 груп, 84 вихованці; греко-римська боротьба – 2 тренера, 4 групи, 38 вихованців; легка атлетика – 1 тренер, 3 групи, 26 вихованців - (148 вихованців).
  8. Матеріальна база ДЮСШ  власна: приміщення спортивної школи – кабінет директора , тренерська, пристосоване приміщення для борцівського залу (6 х 12 м.) і тренажерного залу (5 х 8 м.). Спортивний зал (12 х 24 м.), стадіон і міні-футбольне поле зі штучним покриттям (15 х 24 м.) Липоводолинської спеціалізованої школи .                                                Власна: Футбольне поле, вул. Бойківська 2.
  9. Комплектування ДЮСШ :

Групи

Рік навчання

Кількість груп

Кількість учнів

Г.П.П.

1

5

65

Г.П.Б.П.

1

7

83

10. Бюджет ДЮСШ за 2020 рік становить 995.7 тис. грн.. : КЕКВ 2111 – 643.2 тис. грн., 2120 – 141.5 тис. грн., 2240 – 31.4 тис. грн., 2250 – 1.7 тис. грн., 2271 – 52.0 тис. грн., 2273 – 2.5 тис. грн., 2210 – 120.3 тис. грн., 2282-3.1 тис. грн.

11. В цьому році спортивною школою проводились змагання серед школярів з  видів спорту: легкоатлетичний крос, відбіркові змагання з футболу ,

настільний теніс, волейболу, міні-футболу серед дівчат.

12. Спортивно-масові заходи: футзал «Різдво-2020» серед трьох вікових груп, спортивне свято до Дня фізичної культури та спорту України.

13. Брали участь в обласних з футзалу в м. Ромни, брали участь в різних турнірах (всеукраїнські, обласні) з футболу.

14. Адміністрацією ДЮСШ і тренерами надається методична допомога вчителям фізичного виховання при проведенні внутрішкільних змагань та тренувань.

15. Кожен рік проводиться огляд-конкурс на кращого тренера-викладача спортивної школи. В цьому році кращим тренером визнано тренера з легкої атлетики Самілик Ларису Анатоліївну.

16. Тренерами спортивної школи проводяться внутрішкільні змагання, та зустрічі з ветеранами спорту.

17. В 2020 році було проведено ремонт душової та туалетної кімнат, а також косметичний ремонт приміщення.

Директор                                                                      Олексій САЙ